Новини

Відповідно до основного напряму своєї діяльності та для досягнення глобальних цілей, включно з процесами зеленої трансформації та зеленого переходу, Спілка розміщує на цій сторінці Ваші новини, які Ви можете надіслати за адресою: office@geologists.org.ua

 
10 липня 2019, 16:36 Брифінг-презентація Реформи в енергетиці та довкіллі: осінь близько»
10 липня 2019 року спільний проект Європейського Союзу та Міжнародний фонд "Відродження" «Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію» презентував оцінку стану виконання реформ в Україні у секторах енергетики та довкілля згідно Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також наступні необхідні кроки.


04 липня 2019, 11:20 Участь у круглому столі «АУАБІ – бізнес адвокат, міст дружби, партнерства та співпраці між українськими та арабськими діловими колами»
Представники ГО Спілка геологів України взяли участь у круглому стіл: "АУАБІ- бізнес адвокат, міст дружби, партнерства та співпраці між українськими та арабськими діловими колами", що відбувся у Національній спілці журналістів України

27 червня 2019, 16:42 Круглий стіл з обговорення заходів, що сприятимуть збільшенню обсягів використання шлаків меткомбінатів і ТЕС як замінників природних мінеральних матеріалів у будівництві
За підсумками засідання планується схвалити рекомендації по заходам що забезпечать збільшення застосування техногенних відходів у якості техногенних матеріалів із подальшим внесенням до проекту національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища України 2020 - 2025 рр. (НПД)

21 червня 2019, 17:33 Засідання «Клубу імені академіка В.І. Вернадського»
Місце проведення: приміщення Інституту геології КНУ імені Тараса Шевченка – зал засідання Вченої ради, аудиторія імені В.І. Вернадського, Геологічний музей (Київ, вул. Васильківська, 90).

21 червня 2019, 16:32 Пам’яті Леоніда Станіславовича Галецького
Леонід Станіславович Галецький – визначний металогеніст, доктор геолого-мінералогічних наук, професор, головний геолог Мінгеології УСРС, директор державного геологічного підприємства «Геопрогноз», завідувач відділу геології корисних копалин Інституту геологічних наук НАН України, академік Академії гірничих наук України, академік Української екологічної академії, член-кореспондент Міжнародної академії наук Євразії, лауреат Державної премії УРСР та Державної премії СРСР. «Він жив з Україною в серці, і любив її понад усе». Так написав про Леоніда Станіславовича Галецького його добрий та щирий друг Walter Stunder, президент канадійської компанії Aurora Pacific.

[1]  «  3   4   5   6   7   8   9  »  [30]