Новини та медіа

30 жовтня 2023 День GSEU. Прес-реліз
  19 жовтня 2023 року в Брюсселі відбувся День GSEU. Мета заходу – залучення наших цінних зовнішніх зацікавлених сторін після року реалізації проєкту та просування місії проєкту – створення сталої Геологічної служби для Європи. Понад 100 осіб з усієї Європи зібралися, щоб ознайомитись з цікавими презентаціями та обговорити області знань GSEU: сировинні, геоенергетичні ресурси, ресурси підземних вод, уразливість узбережжя та вітроелектростанції, а також створення геологічної структури. Всі області знань взаємопов'язані та доступні через Європейську інфраструктуру геологічних даних.

23 жовтня 2023 Міжнародний центр передового досвіду ЄС зі сталого управління ресурсами представлений на 7-му Форумі з видобутку та розвідки MINEX Europe
  З 17 по 19 жовтня 2023 року у Вроцлаві, Польща, відбувся 7-й форум з видобутку та розвідки MINEX Europe, організований MINEX - Mining and Exploration Forum.

10 жовтня 2023 GSEU на Відкритому форумі CO2GeoNet
  16-й Відкритий форум CO2GeoNet був організований у Венеції Європейською мережею передового досвіду з геологічного зберігання CO2

14 червня 2023 Зустріч в рамках проєкту GSEU в GeoSphere Austria
  Семінар на тему «ГСЕУ та геологічні рамки геологічної та інформаційної системи ЄС» зібрав 40 експертів у Відні.

16 березня 2023 GSEU представлено на з'їзді Prospectors & Developers Association of Canada (PDAC)
  Щорічна конвенція Prospectors & Developers Association of Canada (PDAC) є головною подією світової розвідувальної та гірничодобувної промисловості.

1   2  »