Новини

Відповідно до основного напряму своєї діяльності та для досягнення глобальних цілей, включно з процесами зеленої трансформації та зеленого переходу, Спілка розміщує на цій сторінці Ваші новини, які Ви можете надіслати за адресою: office@geologists.org.ua

 
12 лютого 2024, 15:29 Екологічний договір для України Зелене майбутнє꞉ Рекомендації щодо підзвітності та відновлення
Екологічний договір для України, розроблений Міжнародною робочою групою щодо екологічних наслідків війни, є безпрецедентним документом, який зробить Україну прикладом для світу в питанні захисту довкілля. Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак під час брифінгу за результатами засідання в Києві Міжнародної робочої групи щодо екологічних наслідків війни.


29 січня 2024, 11:47 Щодо оприлюднення проєкту розпорядження КМУ «Про схвалення Стратегії формування та реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2035 року»
Проєкт розпорядження розроблено з метою створення організаційних та правових засад формування та реалізації державної політики у сфері зміни клімату для досягнення сталого розвитку та забезпечення ефективного переходу до низьковуглецевого розвитку держави за умови економічної, енергетичної та екологічної безпеки і підвищення добробуту громадян та для врахування цілей державної кліматичної політики під час повоєнної відбудови України.

15 січня 2024, 10:19 Декарбонізація та «зелений» курс: в Міненерго презентували проєкт Водневої стратегії до 2050 року
Документ містить актуальні дані про розвиток водневої енергетики у світі, класифікації водню та аналіз міжнародного законодавства. Також у проєкті Стратегії містяться заплановані пілотні ідеї з виробництва відновлюваного водню.

04 січня 2024, 13:35 Deloitte: Перспективи нафтогазової галузі на 2024 рік
Дослідницький центр енергетики та промисловості Deloitte (Deloitte Research Center for Energy & Industrials) аналізує впливи, які зазнає глобальний енергетичний ландшафт у геополітичному, макроекономічному, регуляторному та технологічному контексті. Автори статті Емі Хроніс, Кейт Хардін та Аншу Міттал розглядають 5 основних тенденцій, які, як очікується, відіграватимуть важливу роль у формуванні стратегій і пріоритетів нафтогазових компаній у 2024 році.

27 грудня 2023, 17:45 ПАТ «Укрнафта» продовжило терміни пошуку партнерів для спільної розробки нафтових та газових родовищ до 1 березня 2024 р.
Станом на кінець грудня 2023 р. співпрацею вже зацікавилися 25 компаній, включаючи як українські компанії, так і компанії з 7 країн Європи та Північної Америки. Це профільні інвестори, сервісні, інвестиційні (зокрема, кілька міжнародних консорціумів) та консалтингові компанії.

1   2   3   4   5   6   7  »  [34]