Новини та медіа

03 червня 2024 Проєкт CEEGS на Науковому ярмарку 2024 в Севільї: Нові технології для енергетичного переходу до 100% відновлюваної енергетичної системи
  Проєкт CEEGS було презентовано на 22-му Ярмарку науки та космосу в Севільї. Демонстрація проєкту відбулася як на стенді, так і в рамках інформаційних заходів, а також під час мікроконференції.

21 травня 2024 Вебінар CEEGS: Виклики та ризики зберігання CO₂
  13 червня, 11:00-12:00 CEST

08 квітня 2024 Цікаві новини з виробничих потужностей CEEGS, що базуються в Центрі Helmholtz-Zentrum Dresden Rossendorf (HZDR)
  Дослідники проєкту в Центрі the Helmholtz-Zentrum Dresden Rossendorf (HZDR) успішно завершили випробування на високий тиск і температуру.

14 березня 2024 Програма "Молодь з Дослідниками" успішно розпочала свою роботу у Вищій Технічній Школі Інженерії (Escuela Técnica Superior de Ingeniería, ETSI) у Севільї
  Цього року у Вищій Технічній Школі Інженерії (Escuela Técnica Superior de Ingeniería, ETSI) у Севільї стартувала програма "Молодь з Дослідниками". Мета ініціативи – залучити старшокласників до дослідницьких проєктів за підтримки досвідчених викладачами факультету та науковцями.

08 березня 2024 На об'єкт CEEGS прибув насос для закачування CO2
  Центр імені Helmholtz Centre Dresden Rossendorf (HZDR) будує експериментальний комплекс на своєму майданчику для демонстрації циклу CEEGS у лабораторних умовах.

1   2   3   4  »