«Надра. Корисні копалини-2013»

10.06.2013

«Надра. Корисні копалини-2013»

У рамках виставки «Надра. Корисні копалини-2013», що проходитиме з 1 по 4 жовтня 2013 р. у Донецьку в Спеціалізованому виставочному центрі "Експодонбас" 2-3 жовтня 2013 року відбудеться Третя донецька міжнародна науково-практична конференція: «Оцінка, видобуток та використання нетрадиційних видів газу: залучення інвестицій»

Мета конференції. У зв’язку з існуючою тенденцією в Україні та світі залучення до паливно-енергетичного балансу «нових» альтернативних джерел таких як: газ-метан вугільних родовищ, сланцевий газ, газ щільних колекторів необхідно розробити нові та удосконалити існуючі напрацювання методичних засад їх оцінки, розвідки та видобування, вибору технологій та визначення оптимального рівня їх розробок для різних гірничо-геологічних умов. Необхідним є обґрунтування вимог до створення інфраструктур за кожним із напрямів від видобутку газу до його утилізації (бурова техніка, насосно-компресорне устаткування, обладнання для інтенсифікації об’єктів, трубопроводи, пункти підготовки газу, стандарти, ТУ та ін.). Визначення «больових точок проблем» та окреслення шляхів їх розв’язання.

Беручи до уваги прихід в Україну іноземних компаній (Shell, Chevron, Exxon Mobil та ін.) та отримання ними спеціальних дозволів на розробку альтернативних видів газу, необхідна координація зусиль вітчизняних та зарубіжних учених, а також розуміння та підтримка громадськості щодо вирішення актуальних питань сьогодення.

До участі в конференції запрошуються: вчені та фахівці академічних, науково-дослідних та проектних інститутів, профільних міністерств та відомств, вугільних та геологічних підприємств різних форм власності та інші зацікавлені організації та особи. Планується, що в роботі конференції візьмуть участь представники зарубіжних сервісних та видобувних фірм.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті заходу

 Warning

Javascript is currently disabled. For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser .

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: