Спілка геологів України та NADRA GROUP взяли участь у Регіональній конференції та виставці APPEX 2012

13.11.2012

Спілка геологів України та NADRA GROUP взяли участь у Регіональній конференції та виставці APPEX 2012

8-9 листопада в Туреччині (м. Стамбул) відбулася Регіональна конференція та виставка APPEX 2012, організована AAPG Європейський регіон на тему: «На перетині Східної та Західної геологорозвідки та видобутку нафти і газу». ВГО «Спілка геологів України» виступила партнером з організації цієї конференції, а NADRA GROUP став її спонсором.

Регіональна конференція та виставка APPEX 2012 зібрала керівників, топ-менеджерів, керуючих проектами та бізнес-розробників з таких країн, як: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Грузія, Греція, Угорщина, Ізраїль, Іран, Ірак , Казахстан, Косово, Киргизстан, Ліван, Македонія, Монголія, Чорногорія, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, Таджикистан, Туреччина, Туркменістан, Україна, Узбекистан, а також деяких країн Середземномор'я - Кіпр, Італія, Алжир, Туніс, Лівія, Єгипет , Йорданія і надала виняткову можливість спілкування і налагодження бізнесу з національної нафтової компанії (NOC), урядами країн, фінансистами та особами, які приймають рішення - представниками глобальних E & P компаній.

Протягом двох днів учасники ділилися поглядами на поточні тенденції в бізнесі геологорозвідки та видобутку нафти і газу, обговорювали десятки майбутніх перспектив в даному регіоні за реалізації нових проектів і контрактів.

NADRA GROUP взяла участь у виставці, яка проходила в рамках цієї конференції, представивши увазі зацікавлених учасників і відвідувачів запатентовані технології: з дегазації вуглепородного масиву на вугільних родовищах; обробки даних 2-D, 3-D сейсморозвідки, зокрема, програмних засобів для вирішення завдань аналізу швидкостей анізотропних середовищ з використанням графічних процесорів (CUDA технології); багатофакторного аналізу геолого-геофізичної інформації для прогнозування колекторських властивостей геологічного середовища; оцінки об'єктів перспективних для видобутку газу «центральнобассейнового типу» (Tightgas) та інші.

В ході участі у заході NADRA GROUP зустрілася з представниками компаній - потенційними замовниками нафтогазового сервісу в цьому регіоні і обговорила можливості надання геофізичного сервісу та консалтингу з перспективами укладення контрактів.

 Warning

Javascript is currently disabled. For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser .

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: