День відкритих дверей в ННІ «Інститут геології»

21.12.2016

День відкритих дверей в ННІ «Інститут геології»

16 грудня ННІ «Інститут геології» зустрічав гостей шкіл і коледжів столиці та інших міст. До інституту завітали учні 7-9 класів м. Києва: гімназії № 167, середньої загальноосвітньої школи № 13 (керівник Решетник М.), середньої загальноосвітньої школа № 2 (керівник – Лівенцева Г.), школярі з міста Остер.

Інститут відвідали також вже знайомі з геологією студенти Коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Дрогобицького коледжу нафти і газу, а також іноземні студенти підготовчого відділення нашого університету з Єгипту, Китаю, Туреччини (Куратор – Пасічник Т.). Всього в цей день в Інституті побувало більше ніж 45 школярів та студентів.

В чудово облаштованій аудиторії ім. В.І. Вернадського перед гостями виступили директор Інституту проф. Михайлов В.А., проф. кафедри геології нафти і газу Огар В.В., які розповіли про структуру інституту, напрями підготовки бакалаврів та магістрів, умови вступу до лав студентів, перспективи працевлаштування. Зокрема випускник Інституту, кандидат геологічних наук А.А. Толкунов, що вже чимало років успішно працює в ДГП «Укргеофізика», поділився з гостями своїми враженнями щодо навчання в університеті та власним досвідом роботи у відомій виробничій геофізичній організації.

Проф. Митрохин О.В. продемонстрував можливості вивчення гірських порід під петрографічним мікроскопом та на великому екрані. А під керівництвом доц. Дубина О.В. гості вперше побачили який вигляд має золото під рудним мікроскопом. Завідувач кафедри геоінформатики проф. Зацерковний В.І. зустрівся зі школярами своєї рідної 13-ї школи та розповів їм про перспективи геоінформаційних технологій в науках про Землю, подарувавши школі свої наукові праці. Викладачі кафедри загальної та історичної геології (ас. Огієнко О.С. та доц. Киселевич Л.С.) не тільки розказали про палеонтологію і розвиток життя на Землі, а й вручили школярам сувеніри - викопні рештки двостулкових молюсків та белемнітів.

Як завжди особливо цікавою для відвідувачів виявились екскурсії до Геологічного музею. Тут в рамках Дня відкритих дверей відбулося 7 екскурсій, які провели інженери Вакуленко О.М. та Туркевич О.В.

Експонати, що зберігаються в залах Геологічного музею, наочно демонструють виникнення Землі та її геологічну історію, різноманітні екзогенні і ендогенні процеси, еволюцію організмів, а також мінерали, гірські породи, рудні та нерудні корисні копалини. Нікого не залишили байдужими вироби з каменю та вирощені власноруч студентами, що в різні роки навчалися в Інституті, різноманітні за формою, розмірами та кольором кристали. Символ нашого Геологічного музею - унікальний кістяк мамонта, який займає центральне місце в експозиції та є традиційним місцем фотографування на згадку.

Організатори дня відкритих дверей висловлюють щиру вдячність вчителям, керівникам геологічних гуртків, учням та студентам за проявлену активність.

 

 
 

 

 

 Warning

Javascript is currently disabled. For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser .

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: