Шкільна екскурсія до музею каштовного та декоратиного каміння

04.11.2016

Шкільна екскурсія до музею каштовного та декоратиного каміння

2 листопада 2016 року відбулася виїзна екскурсія учнів Оболонського району, які займаються в геологічних гуртках та вивчають геологію у школі, до Житомирської області.

Поїздка здійснена за рахунок спонсорської допомоги районного управління освіти, керівництво якого виділила шкільний автобус.

Метою поїздки було ознайомлення з кристалічними породами Українського щита, які на Житомирщині виходять на денну поверхню та розробляються багатьма кар’єрами. Під час екскурсії учні відвідали кар'єр лизниківських червоних гранітів, які широко відомі як в Україні, так й за її межами. З таких гранітів, наприклад, побудований мавзолей на Червоній площі у Москві.

Найцікавішим було відвідування Музею коштовного каміння України у м. Хорошів (Воладрськ-Волинський), де зібрані унікальні зразки українських самоцвітів, що були знайдені на території Волинських пегматитових полів. Унікальна краса та гігантські розміри кристалів, а також цікава розповідь професійного екскурсовода нікого не залишили байдужими. А зала ювелірних виробів з коштовними мінералами викликала захоплення дівчат та хлопців.

Поїздка дуже інформативна, насичена та виключно цікава. Окрім додаткових знань з геології України учні отримали також велике естетичне задоволення.

Гарний настрій учасників поїздки не зіпсував навіть дощ зі снігом, що не припинявся увесь день.

 

 
 

 

 
 

 Warning

Javascript is currently disabled. For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser .

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: