Спілка геологів України, NADRA GRUOP і TUTKOVSKY на 17-му Форумі нафтогазової промисловості «НАФТА ТА ГАЗ 2013»

14.11.2013

Спілка геологів України, NADRA GRUOP і TUTKOVSKY на 17-му Форумі нафтогазової промисловості «НАФТА ТА ГАЗ 2013»

22-24 жовтня в Києві відбувся 17-й Форум нафтогазової промисловості «НАФТА та ГАЗ 2013».

Цього року понад 140 підприємств з 17 країн світу – Австрії, Угорщини, Німеччини, Італії, Канади, Китаю, Польщі, Росії, Румунії, України та ін. демонстрували широкий спектр сучасного обладнання та технологій для розвідки, добування, транспортування і переробки нафти та газу. Серед учасників – світові лідери: Cadogan Petroleum plc, ENI, NAFTA a.s., Weatherford та інші. В числі постійних експонентів – провідні вітчизняні підприємства: НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртатнафта», ПАТ «Укртрансгаз», ДАТ «Чорноморнафтогаз», СП «Полтавська газонафтова компанія» і багато інших.

На спільному стенді з NADRA GROUP, яка презентувала себе в ролі сервісної компанії, що надає інтегровані рішення при пошуку, розвідці, добуванні нафти та газу, а також інших корисних копалин, були представлені:

  • TUTKOVSKY – виробничий холдинг, який займається виробництвом геофізичних свердловинних приборів та апаратури, геологорозвідувального обладнання і вагон-будинків, в том числі для створення інфраструктури польових геологорозвідувальних партій;
  • ПВНЗ «Інститут Тутковського», який спеціалізується на післядипломній освіті та підвищенні кваліфікації спеціалістів нафтогазової галузі;
  • Спілка геологів України – всеукраїнська громадська організація, членами якої являються понад 4 000 вітчизняних спеціалістів з науково-технічним потенціалом міжнародного масштабу;
  • Discovery Drilling Equipment – виробник сучасних бурових станків і бурового обладнання у відповідності до стандартів API.

NADRA GROUP презентувала сучасні технології, в т.ч. послуги з розвідки та добування вуглеводнів з нетрадиційних джерел, запатентовані NADRA GROUP технології з дегазації вуглепородного масиву на вугільних родовищах, технології інтенсифікації нафто- і газопритоків, технології пов’язані з екологічним супроводом робіт.

Стенди NADRA GROUP, TUTKOVSKY та їх партнерів Discovery Drilling Equipment і ВГО «Спілка геологів України» відвідали такі компанії як Cadogan Petroleum plc., ENI, PPC, Shell, ПАТ «Донецьксталь» - металургійний завод», ТОВ «Ларгео», НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укртатнафта», ПАТ «Укртрансгаз», ДАТ «Чорноморнафтогаз», ТОВ «Фірма «ХАС» та інші. Директори компаній представляли гостям стенду передові рішення для забезпечення всього циклу геологорозвідувальних робіт, а також для впровадження технологій і по виробництву обладнання на ринку України і за кордоном.

Велике зацікавлення викликали технології, розроблені NADRA для обробки даних 2D, 3D сейсморозвідки, а саме програмні засоби для вирішення задач аналізу швидкостей анізотропних середовищ з використанням графічних процесорів (CUDA технології), технології багатофакторного аналізу геологогеофізичної інформації для прогнозування колекторських характеристик геологічного середовища; технології оцінки об’єктів перспективних для добування газу «центральнобасейнового типу» (Tightgas) і, традиційно, широкий спектр геофізичного і геологорозвідувального обладнання.

Надзвичайно зацікавив відвідувачів діючий експонат – інклінометр гіроскопічний ІГ – 48, розроблений ПАТ «Тутковський» для роботи в обсаженних колонних свердловинах і зарізки бокових стовбурів. Також на виставці була представлена продукція ПАТ «Завод Тутковський». Гості змогли оцінити якість наших модульних конструкцій, оглянувши представлений на виставці зразок вагон-будинку для польових геологорозвідувальних партій, виготовлений для компанії Halliburton (США).

ПВНЗ «Інститут Тутковського» запропонував новинку – комплекс природоохоронних заходів на всіх етапах розвідки та видобутку корисних копалин, у тому числі вуглеводневої сировини.

Невід’ємною частиною Форуму стала щорічна Міжнародна науково-практична нафтогазова конференція «Нафтогазовий комплекс України – стратегія розвитку». До участі в програмі був традиційно запрошений заступник генерального директора ТОВ «НАДРА ІНТЕГРОВАНІ РІШЕННЯ» Гафич І.П., його виступ на тему «Національна класифікація запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр України і можливості її гармонізації до міжнародних нафтових стандартів з аудиту запасів і їх біржового оцінювання» розкривав питання необхідності розвитку в Україні комерційної оцінки запасів.

В рамках виставки також пройшов 3-й міжнародний буровий форум «100 років спрямованому бурінню». На цьому заході було презентовано доповідь першого заступника-головного геолога ТОВ «НАДРА ІНТЕГРОВАНІ РІШЕННЯ» Кашуби Г. О. «Застосування інноваційних технологій та рішень NADRA GROUP для постановки та проведення бурових робіт».

За додатковою інформацією з приводу діяльності холдингу звертайтесь:
за адресою: вул. Дубровицька 28, м. Київ, 06401, Україна
за тел.: +380 (44) 426-96-47, 426-97-97
e-mail: marketing@nadragroup.com
www.nadragroup.com
www.tutkovsky.com

 Warning

Javascript is currently disabled. For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser .

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: