Пост-реліз 3-ї міжнародної НПК «Оцінка, видобуток та використання нетрадиційних видів газу: залучення інвестицій»

23.10.2013

Пост-реліз 3-ї міжнародної НПК «Оцінка, видобуток та використання нетрадиційних видів газу: залучення інвестицій»

2-3 жовтня 2013 р. у м. Донецьку відбулася Третя міжнародна науково-практична конференція «Оцінка, видобуток та використання нетрадиційних видів газу: залучення інвестицій», яка проходила в рамках виставки «Надра. Корисні копалини – 2013».

У конференції взяли участь понад 80 учасників з 40 організацій.

Підтримку у проведенні конференції надали профільні вітчизняні міністерства та відомства: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна служба геології та надр України, НАК «Нафтогаз України», Український державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут гірничої геології, геомеханіки і маркшейдерської справи та Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України, ДРГП «Донецькгеологія», ТОВ «Шелл Юкрейн Експлорейшн енд Продакшн I», ТОВ «Діскавері-Бурове обладнання (Україна)» за дієвої підтримки КТ «ТОВ «Експодонбас» і ПАТ «Донецьксталь» – металургійний завод» та сприяння Кабінету Міністрів України і Донецької обласної державної адміністрації.

Конференція організована силами «Спілки геологів України», «Інституту Тутковського», друкованого органу – журналу «Геолог України» за фінансової підтримки Групи компаній НАДРА.

Як відомо, Україна за потенціалом газу-метану вугільних родовищ упевнено входить у десятку вугільних держав світу. Лідерами нашої вугільної галузі в ефективному освоєнні газовугільних родовищ є шахта ім. О.Ф. Засядька, ШУ «Покровське», ШУ «Донбас», ШУ «Комсомолець Донбасу» та інші.

Проведена конференція підтвердила високу актуальність порушених проблем з вивчення та залучення до паливно-енергетичного балансу України нетрадиційних джерел енергії. На конференції прозвучали більше 20 виступів. Також в рамках заходу була організована екскурсія на ШУ «Покровське» з метою ознайомлення з інноваційними технологіями буріння, видобутку та ефективної утилізації шахтного метану.

Підвищену цікавість в учасників викликав виступ з вирішення проблем нетрадиційних вуглеводнів в Україні пана Нойхауза Дітмара, виконавчого директора проектів компанії «Шелл» у Дніпровсько-Донецькому басейні.

Кожен із учасників конференції отримав журнал «Геолог України» (№ 3, 2013 р.), в якому опубліковано 30 доповідей, присвячених тематиці заходу. На завершальному етапі роботи конференції відбулась відкрита дискусія по озвучених проблемах та прийняте рішення конференції, яке направлене у Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міністерство екології та природних ресурсів України як рекомендації для впровадження їх у дію.

 Warning

Javascript is currently disabled. For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser .

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: