Перша київська міжнародна наукова конференція: «Наукові і методологічні основи медичної геології»

23.01.2013

Перша київська міжнародна наукова конференція: «Наукові і методологічні основи медичної геології»

16–19 квітня 2013 року в м. Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбудеться масштабний комплексний захід інноваційного напряму в галузі охорони здоров'я – України IV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «Інновації в медицині – здоров’я нації»

У рамках форуму 17-18 квітня 2013 р. відбудеться Перша київська міжнародна наукова конференція «Наукові і методологічні основи медичної геології»

З метою більш глибокого ознайомлення з проблемами та основними засадами нового напряму в науці, який вивчає вплив геологічних об’єктів та явищ на здоров’я населення, а також для залучення інвестицій Міністерство екології та природних ресурсів, Міністерство охорони здоров’я, Державна служба геології та надр України за сприяння Кабінету міністрів та Київської обласної державної адміністрації, за ініціативи та організації ВГО «Спілка геологів України», ПВНЗ «Інститут Тутковського» і Групи компаній НАДРА проводять конференцію «Наукові і методологічні основи медичної геології».

 

Початок роботи конференції - 17 квітня 2013 року о 13.00.

Місце проведення:м. Київ, вул. Салютна, 2-б. (Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», павільйон № 3).

 

Напрями роботи по секціях:

  • загальні методологічні основи медичної геології;
  • регіональні основи медичної геології;
  • геолого-медичне картування - наукові та методичні аспекти;
  • вплив хімічного складу питної води на здоров’я населення;
  • ланшафтно-геохімічні аспекти медичної геології;
  • геофізичні поля та здоров’я населення;
  • геопатогенні зони та здоров’я населення.

 

До участі у конференції запрошуються вчені та фахівці академічних, науково-дослідних та проектних інститутів, профільних міністерств та відомств, медичних та геологічних установ і закладів, приватних підприємств та усі, кого цікавлять заплановані до розгляду питання.

Участь в конференції безкоштовна. Проїзд, проживання та харчування учасники оплачують самостійно.

Робочі мови наукового заходу:українська, російська, англійська.

 

Для своєчасного формування Програми необхідно до 5 лютого 2013 року надіслати заявку на участь у конференції, а до 20 лютого 2013 року - тези доповідей (не більше 2000 зн.) на E-mail:
osvita@tutkovsky.com
a.liventseva@tutkovsky.com Лівенцевій Ганні Анатоліївні, тел. +380 (44) 390-21-73/75
v.zinchenko@tutkovsky.com Зінченко Валентині Володимирівні, тел. +380 (98) 656-00-48,
spilka@geolog.org.ua Гафіч Людмилі Феліксовні.
Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез Міжнародного медичного форуму та фаховому журналі «Геолог України».

 

Вимоги до оформлення матеріалів

Зразок оформлення тез: українською, російською, англійською

Реєстраційна форма

 Warning

Javascript is currently disabled. For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser .

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: